Zamestnanecká výsadba: Dali sme nový život 20 ovocným stromom

Máme za sebou druhú zamestnaneckú výsadbu. Tentoraz zamestnanci Tipsport SK vyhrnuli rukávy na okraji obce Svederník pri Žiline a pomohli vysadiť dvadsať nových ovocných drevín. Išlo o aktivitu v rámci dňa pre Nadáciu Tipsport.

Účastníci v stredu 13. marca spojili príjemné s užitočným. V uvoľnenej atmosfére a za priaznivého počasia (nepršalo!) sa sadili čerešne, slivky a jablone. To všetko po príprave a následne pod odborným dohľadom pani Aleny Piknovej z organizácie Sady stromy.

„Poďakovanie patrí všetkým prácechtivým zamestnancom Tipsportu. Ukázali sme, že nám to ide nielen spoza počítačov, ale aj v teréne. Navyše, takéto aktivity utužujú kolektív, a to je v dnešnej dobe dôležitejšie ako sa nám na prvý pohľad môže zdať,“ povedal organizátor výsadby Filip Timár.

Další články

Analýzy

Mapu darcovstva považujeme za dôležitý krok k rozvoju filantropie na Slovensku. Poskytuje darcom, verejnoprospešným organizáciám a verejnosti transparentné informácie o filantropických zdrojoch, vďaka ktorým občiansky sektor Celý článok